× Ana Sayfa Hakkımda Psikanaliz ve Psikanalitik Psikoterapi Nedir? Yayınlar Medya Bağlantılar İletişim
☰ Menu

Hakkımda


Psikiyatri uzmanı ve psikanalist olarak çalışmaktayım.

Tıp eğitimimi ve psikiyatri ihtisasımı Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladım.

1999-2011 yılları arasında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde psikiyatri uzmanı olarak görev aldım. 2005 yılından beri VKV Amerikan hastanesinde yarı zamanlı aktif ziyaretçi kadrosunda çalışmaktayım.

Doçentliğimi 2006 yılında, Uluslararası Psikanaliz Birliği (IPA) üyesi olarak psikanalist ünvanını da 2012 yılında aldım.

2012 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans programı öğrencilerine klinik vaka süpervizyonu vermekteyim.

2000-2011 yılları arasında Şişli Etfal EAH Psikodermatoloji Polikliniğinde görev aldım. Halen Avrupa Dermatoloji ve Psikiyatri Derneği (ESDAP) üyesiyim.

2013 yılından itibaren VKV Amerikan Hastanesi Bariatrik Cerrahi Konsey üyesiyim.

2018 yılında İstanbul Gedik Üniversitesi'nde profesör olarak çalışmaya başladım. Halen klinik psikoloji yüksek lisans koordinatörü olarak çalışmaktayım.

PsikeIstanbul Psikanaliz Araştırma, Eğitim ve Geliştirme Derneği kurucu üyesi ve halen yönetim kurulu üyesiyim. Burada eğitim ve süpervizyon çalışmalarında görev almaktayım.

Ruh sağlığı ve hastalıkları ile ilgili her türlü konu ilgi alanımdadır.Psikiyatrik tanı ve tedaviler yanında bir sağaltım biçimi olan psikanalizi öğrenmek, uygulamak ve öğretmek son zamanlarda en çok uğraştığım alanlardır.

English